top of page

opis zajęć

pilates

Spokojne ćwiczenia wzmacniające i przywracające prawidłowe funkcjonowanie mięśni. Idealne dla osób, które spędzają dużo czasu w pozycji siedzącej. Koncentracja na oddechu i pracy mięśni core, brzucha oraz dna miednicy.
Celem jest przywrócenie prawidłowego funkcjonowania mięśni oraz ich wzmocnienie, a także poprawa postawy i sylwetki, lepsze zdrowie kręgosłupa i stawów, mocny core i zwiększenie siły i energii​.

pilates łagodny

Zajęcia Pilates skierowane do osób początkujących oraz cierpiących na bóle pleców i kręgosłupa. Ale też będą doskonałym uzupełnieniem innych zajęć, ponieważ skupiamy się na mięśniach głębokich, stabilizujących tułów,

joga

Zajęcia opierające się na podstawach jogi Hatha, ćwiczeń oddechowych oraz jogi hormonalnej. Celem jest większa elastyczność ciała, regulacja układu nerwowego i hormonalnego oraz pozbycie się stresu i jego negatywnych skutków.
Zajęcia są odpowiednie dla osób początkujących. 

joga kundalini

Joga Kundalini łączy ćwiczenia oddechowe, asany statyczne i dynamiczne, intonowanie mantr, relaks i medytację.
Celem jest przywrócenie równowagi umysłu i ciała.
Zajęcia są odpowiednie dla osób początkujących. 

joga z medytacją w ruchu

Połączenie elementów jogi z medytacją w ruchu, która jest narzędziem pozwalającym oderwać się od natłoku myśli, powrócić do stanu spokoju i odzyskać witalną energię.
Zajęcia są odpowiednie dla osób początkujących. 

bottom of page