top of page

opis zajęć

pilates

Spokojne ćwiczenia wzmacniające i przywracające prawidłowe funkcjonowanie mięśni. Idealne dla osób, które spędzają dużo czasu w pozycji siedzącej. Koncentracja na oddechu i pracy mięśni core, brzucha oraz dna miednicy.
Celem jest przywrócenie prawidłowego funkcjonowania mięśni oraz ich wzmocnienie, a także poprawa postawy i sylwetki, lepsze zdrowie kręgosłupa i stawów, mocny core i zwiększenie siły i energii​.

pilates łagodny

Zajęcia Pilates skierowane do osób początkujących oraz cierpiących na bóle pleców i kręgosłupa. Ale też będą doskonałym uzupełnieniem innych zajęć, ponieważ skupiamy się na mięśniach głębokich, stabilizujących tułów,

jogilates

Zajęcia łączące ćwiczenia z Pilatesu z łagodnymi sekwencjami Jogi. 

joga

Zajęcia opierające się na podstawach jogi Hatha, ćwiczeń oddechowych oraz jogi hormonalnej. Celem jest większa elastyczność ciała, regulacja układu nerwowego i hormonalnego oraz pozbycie się stresu i jego negatywnych skutków.
Zajęcia są odpowiednie dla osób początkujących. 

joga kundalini

Joga Kundalini łączy ćwiczenia oddechowe, asany statyczne i dynamiczne, intonowanie mantr, relaks i medytację.
Celem jest przywrócenie równowagi umysłu i ciała.
Zajęcia są odpowiednie dla osób początkujących. 

joga z medytacją w ruchu

Połączenie elementów jogi z medytacją w ruchu, która jest narzędziem pozwalającym oderwać się od natłoku myśli, powrócić do stanu spokoju i odzyskać witalną energię.
Zajęcia są odpowiednie dla osób początkujących. 

bottom of page