top of page

ZAJĘCIA

Wszystkie zajęcia są odpowiednie dla osób zarówno początkujących, jak i bardziej zaawansowanych.

Jeżeli masz jakiekolwiek problemy ze zdrowiem (łącznie z problemami z kręgosłupem, stawami lub jakiekolwiek urazy, kontuzje - obecne lub niedoleczone - skonsultuj się przed pierwszymi zajęciami z lekarzem lub fizjoterapeutą i powiadom prowadzącą).


Zajęcia nie są skierowane do kobiet w ciąży, pojawia się wiele ćwiczeń na mięśnie brzucha, a także ćwiczeń oddechowych, których kobiety w ciąży powinny unikać.

JOGA REGENERACYJNA

Spokojna joga składająca się z ćwiczeń oddechowych, płynnych sekwencji, pozycji relaksacyjnych, ćwiczeń stymulujących przywspółczulny układ nerwowy, a także elementów jogi Nidry (prowadzonego, głębokiego relaksu w formie medytacji w pozycji leżącej).

Celem jest poprawa mobilności, wzmocnienie, a także relaks umysłu i ciała.

PILATES

Spokojne ćwiczenia wzmacniające i przywracające prawidłowe funkcjonowanie mięśni. Idealne dla osób, które spędzają dużo czasu w pozycji siedzącej. Koncentracja na oddechu i pracy mięśni core, brzucha oraz dna miednicy.

Celem jest przywrócenie prawidłowego funkcjonowania mięśni oraz ich wzmocnienie, a także poprawa postawy i sylwetki, lepsze zdrowie kręgosłupa i stawów, mocny core i zwiększenie siły i energii​.

JOGA RELAKSACYJNA

Spokojne, łagodne zajęcia, które pomogą Ci się wyciszyć, zrelaksować, lepiej radzić ze stresem, a także przwrócić równowagę ciała i umysłu.

ZDROWY KRĘGOSŁUP

Połączenie łagodnych ćwiczeń z Pilatesu, mających na celu wzmocnienie mięśni odpowiedzialnych za utrzymanie kręgosłupa w prawidłowej pozycji i kondycji, a także elementów jogi pomagających rozluźnić spięte mięśnie powodujące bóle pleców i kręgosłupa. 

Uwaga: zajęcia nie zastąpią terapii lub rehabilitacji, jeżeli masz poważne problemy z kręgosłupem, skonsultuj się wcześniej z lekarzem lub fizjoterapeutą.

JOGA HORMONALNA

Joga hormonalna jest formą praktyki wspomagającą prawidłowe działanie układu hormonalnego. Zawiera w sobie ćwiczenia oddechowe, medytacje oraz ćwiczenia i pozycje jogi.

Celem jest poprawa funkcjonowania układu hormonalnego, a także przywrócenie równowagi ciała i umysłu.

JOGA KUNDALINI

Joga Kundalini łączy ćwiczenia oddechowe, asany statyczne i dynamiczne, intonowanie mantr, relaks i medytację.

Celem jest przywrócenie równowagi umysłu i ciała.

bottom of page