ZAJĘCIA

Wszystkie zajęcia są odpowiednie dla osób zarówno początkujących, jak i bardziej zaawansowanych.

Jeżeli masz jakiekolwiek problemy ze zdrowiem (łącznie z problemami z kręgosłupem, stawami lub jakiekolwiek urazy, kontuzje - obecne lub niedoleczone - skonsultuj się przed pierwszymi zajęciami z lekarzem lub fizjoterapeutą i powiadom prowadzącą).


Zajęcia nie są skierowane do kobiet w ciąży, pojawia się wiele ćwiczeń na mięśnie brzucha, a także ćwiczeń oddechowych, których kobiety w ciąży powinny unikać.

JOGA REGENERACYJNA

PONIEDZIAŁEK I CZWARTEK 19.00

Spokojna joga prowadzona w stylu hatha - Vinyasa. Pojawiają się pozycje i dynamiczne, i statyczne, płynne przejścia pomiędzy pozycjami.

Celem jest wzmocnienie i poprawa elastyczności ciała oraz ogólnego zdrowia i samopoczucia, a także wyciszenie, uspokojenie, relaks i wzrost energii.

PILATES

WTOREK 19.00, SOBOTA 10.30

Spokojne ćwiczenia wzmacniające i przywracające prawidłowe funkcjonowanie mięśni. Idealne dla osób, które spędzają dużo czasu w pozycji siedzącej. Koncentracja na oddechu i pracy mięśni core, brzucha oraz dna miednicy.

Celem jest przywrócenie prawidłowego funkcjonowania mięśni oraz ich wzmocnienie, a także poprawa postawy i sylwetki, lepsze zdrowie kręgosłupa i stawów, mocny core i zwiększenie siły i energii​.

JOGA ANTYSTRESOWA

ŚRODA 19.00

Joga Antystresowa zawiera w sobie elementy takie jak medytacje, pozycje dynamiczne i statyczne, a także śpiewanie mantr i relaksacja. 


Celem jest wyciszenie, relaks, a także przywrócenie równowagi ciała i umysłu.

ZDROWY KRĘGOSŁUP

PIĄTEK 19.00

Połączenie łagodnych ćwiczeń z Pilatesu, mających na celu wzmocnienie mięśni odpowiedzialnych za utrzymanie kręgosłupa w prawidłowej pozycji i kondycji, a także elementów jogi pomagających rozluźnić spięte mięśnie powodujące bóle pleców i kręgosłupa. 

Uwaga: zajęcia nie zastąpią terapii lub rehabilitacji, jeżeli masz poważne problemy z kręgosłupem, skonsultuj się wcześniej z lekarzem lub fizjoterapeutą.

JOGA HORMONALNA

SOBOTA 9.00

Joga hormonalna jest formą praktyki wspomagającą prawidłowe działanie układu hormonalnego. Zawiera w sobie ćwiczenia oddechowe, medytacje oraz ćwiczenia i pozycje jogi.

Celem jest poprawa funkcjonowania układu hormonalnego, a także przywrócenie równowagi ciała i umysłu.