ZAJĘCIA

Wszystkie zajęcia są odpowiednie dla osób zarówno początkujących, jak i bardziej zaawansowanych.

Jeżeli masz jakiekolwiek problemy ze zdrowiem (łącznie z problemami z kręgosłupem, stawami lub jakiekolwiek urazy, kontuzje - obecne lub niedoleczone - skonsultuj się przed pierwszymi zajęciami z lekarzem lub fizjoterapeutą i powiadom prowadzącą).


Zajęcia nie są skierowane do kobiet w ciąży, pojawia się wiele ćwiczeń na mięśnie brzucha, a także ćwiczeń oddechowych, których kobiety w ciąży powinny unikać (Panie w ciąży zapraszamy na zajęcia indywidualne).

JOGA REGENERACYJNA

PONIEDZIAŁEK 19.00

Spokojna joga prowadzona w stylu hatha - Vinyasa. Pojawiają się pozycje i dynamiczne, i statyczne, płynne przejścia pomiędzy pozycjami.

Celem jest wzmocnienie i poprawa elastyczności ciała oraz ogólnego zdrowia i samopoczucia, a także wyciszenie, uspokojenie i wzrost energii.

JOGA KUNDALINI

ŚRODA 19.10 i sobota 9.00

Joga Kundalini zawiera w sobie elementy takie jak medytacje, pozycje dynamiczne i statyczne, a także śpiewanie mantr i relaksacja. 

Celem jest wyciszenie, relaks, a także przywrócenie równowagi ciała i umysłu.

JOGA RELAKSACYJNA

CZWARTEK 19.00

Spokojna, relaksacyjna joga pomoże Ci rozluźnić ciało i umysł, pozbyć się stresu. 

Więcej pozycji statycznych, w których pozostajemy przez dłuższy czas.

Celem jest wyciszenie, poprawa funkcjonowania układu nerwowego, relaks, odstresowanie.

PILATES

SOBOTA 10.30

Spokojne ćwiczenia wzmacniające i przywracające prawidłowe funkcjonowanie mięśni. Idealne dla osób, które spędzają dużo czasu w pozycji siedzącej. Koncentracja na oddechu i pracy mięśni core, brzucha oraz dna miednicy.

Celem jest przywrócenie prawidłowego funkcjonowania mięśni oraz ich wzmocnienie, a także poprawa postawy i sylwetki, lepsze zdrowie kręgosłupa i stawów, mocny core i zwiększenie siły i energii​.