top of page

Relaksacja przy dźwiękach mis tybetańskich i dzwonkach koshi

Jeżeli chcesz się zatrzymać w pędzie dnia codziennego, zrelaksować, odprężyć i dać sobie czas tylko dla siebie to dobrze trafiłeś/trafiłaś

Czego możesz się spodziewać?


Zaczniemy od medytacji z elementami ruchu gdzie ruch przeplata się z bezruchem, a spontaniczność - z oddechem. Wprowadzimy się w stan relaksu, usuniemy napięcia i przełamiemy zakotwiczone w naszym ciele i umyśle schematy. Nauczymy się dostrzegać rzeczy tu i teraz, bez ocen i analiz. Zobaczymy drogę, jak stać się obserwatorem zdarzeń, bez niepotrzebnych emocji i napięć.


Następnie zanurzymy się w dźwiękach mis tybetańskich, gdzie podczas oczyszczającej sesji pozwolimy sobie na swobodne przepływanie muzyki przez ciało. Muzyka przepełniającą wnętrze pozwoli pozbyć się zmartwień i stresów dnia codziennego. Dzięki temu uspokoimy się i odprężymy a przez to poprawimy pogodę ducha.


Na zakończenie posłuchamy dzwonków Koshi, gdzie każdy z nich ma swoje niepowtarzalne, zsynchronizowane z energią konkretnego żywiołu brzmienie. W naturalny i niewymuszony sposób wprowadza aspekty danego elementu w naszą przestrzeń i wzbudza cechy, którymi on zawiaduje. Ziemia odpowiada za systematyczność i konkret, za materię oraz naszą rzeczowość. Woda zaś za uczucia i emocje. Ogień wzmacnia energię, dynamizm i radość. Powietrze natomiast jest związane z twórczością oraz intelektem. Reasumując dzwonki Koshi wzmacniają i harmonizują całą naszą istotę.

Kto będzie Ci towarzyszył w tej drodze?


Anna Laszewicz - instruktorka jogi klasycznej, jogi kundalini oraz jogi śmiechu.


Kamila Karolak - terapeutka spa & wellness, która zajmuje się m.in. masażem misami tybetańskimi.

Jaki jest koszt udziału w wydarzeniu?


100 zł/osoba. Płatność gotówką na miejscu.

Jak liczna jest grupa?


Maksymalnie 13 osób, ponieważ chcemy, żeby każdy miał swobodną przestrzeń dla siebie.

Zapisy


Anna Laszewicz - 796 500 505


Kamila Karolak - 609 458 483
37 wyświetleń0 komentarzy

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie

Comments


bottom of page