W dół Dog Pose

GRAFIK ZAJĘĆ JOGI

Przed przyjściem na pierwsze zajęcia prosimy o zapoznanie się z regulaminem oraz polityką prywatności

REGULAMIN

POLITYKA PRYWATNOŚCI

PONIEDZIAŁEK

18.00-19.00    Pilates
19.15-20.30    Joga Vinyasa (Iza)

WTOREK

9.00-10.00       Joga Poranna (Iza)

18.30 - 19.45    Hatha Joga (Dominik)

ŚRODA

10.00-11.15      Joga + Mobility (Kasia)

18.00-19.15     Joga śmiechu

19.15-20.30    Joga Kundalini (Paulina)

CZWARTEK

9.00-10.00       Pilates (Iza)

18.30 - 19.45    Hatha Joga (Dominik)

PIĄTEK

19.00 - 20.15    Joga Vinyasa (Iza)

SOBOTA

8.30-9.30     Joga poranna (Iza)
9.30-10.45    Joga Kundalini (Anna)
10.45-12.00   Joga Śmiechu

 

OPIS ZAJĘĆ

JOGA VINYASA

Zajęcia opierają się na sekwencjach pozycji i ćwiczeń, pomiędzy którymi przejścia odbywają się płynnie i są zsynchronizowane z oddechem. Jest to bardziej dynamiczna forma jogi, idealna dla osób, które potrzebują więcej ruchu. Pojawią się także ćwiczenia oddechowe i pozycje głęboko relaksacyjne.
Pozycje będą dostosowane do poziomu uczestników, dlatego zapraszamy osoby i początkujące, i bardziej zaawansowane.

HATHA JOGA

Zajęcia z Hatha jogi z naciskiem na relaksację, odprężenie i wejście w naturalny medytacyjny stan. Zajęcia składają się głównie z asan balansujących wszystkie 3 elementy - dosze (vata, pitta, kapha), ale będą też obejmowały łagodne pranajamy (ćwiczenia oddechowe), bandhy oraz pracę nad koncentracją uważności.

JOGA KUNDALINI

Joga kundalini łączy w sobie wszystkie techniki oddziaływania na umysł i ciało: ćwiczenia fizyczne, oddechowe, medytacje, mantry, mudry (ruchy rąk). Mają one na celu pobudzenie i zharmonizowanie wewnętrznych czakr, czyli ośrodków energetycznych w ciele.

JOGA ŚMIECHU

Joga śmiechu to praktyka polegająca na wywoływaniu śmiechu poprzez specjalne ćwiczenia, proste techniki oddechowe jogi i relaksację.
Śmiech, przynosi wiele pozytywnych skutków. Pomaga rozładować stres i poprawić nastrój, hamując wydzielanie hormonów stresu oraz pobudzając produkcję endorfin, ale także upiększa ciało, powodując rozszerzenie naczyń krwionośnych i lepsze odżywienie skóry.
Śmiech zwiększa odporność organizmu oraz poprawia dotlenienie organizmu, zmuszając do pogłębionych wdechów i dłuższych wydechów, a także dodaje energii, pobudza do działania i sprawia, że świat staje się piękniejszy.
Joga śmiechu pomaga nauczyć się bezwarunkowej radości, patrzenia na świat z optymizmem i dzielenia się szczęściem z innymi!

JOGA + MOBILITY

Zajęcia łączące zalety vinyasa jogi i ruchu naturalnego. Korzystając z narzędzi jakie oferują oba nurty będziemy wzmacniać i uelastyczniać całe ciało, pracować nad poszerzaniem jego świadomości i szukać w nim wygody, budzić witalność i eksplorować ruch by znaleźć najkorzystniejsze dla nas wzorce ruchowe, wszystko to w szacunku i łagodności dla siebie samych.

PILATES

Spokojny trening wzmacniający całe ciało z nastawieniem na wzmacnianie mięśni odpowiadających za dobry stan naszego kręgosłupa oraz mobilizację mięśni głębokich stabilizujących naszą sylwetkę. Pilates pomaga przywrócić równowagę w ciele, równomiernie wzmacniać i kształtować sylwetkę, może być także pomocny osobom, które chcą zrzucić kilka zbędnych kilogramów. Ćwiczenia przedstawione są w kilku wariantach w zależności od stopnia zaawansowania i możliwości danej osoby.